Nowości produktowe i nowe kolekcje 2017

15 lutego 2017

Na zbliżających się targach Kid`s Time w Kielcach (23-25.02.2017 r.) zaprezentujemy Państwu kilka nowości. Pierwszą z nich będzie fotel samochodowy, który w rodzinie produktów Coto Baby jest zdecydowanie nowością.

Jest to fotel wyposażonym w półkę zamiast pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa o nazwie Salvo. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie tego typu fotelikami dziecięcymi produkt będzie dostępny w drugim kwartale 2017 roku. Fotel dedykowany dla grupy I,II i III czyli 9-36 kg. Kolejnym fotelikiem w ofercie będzie Solario. Jest to produkt dla dzieci o wadze w przedziale 0-18 kg. Cechą charakterystyczną jest jego mobilność (fotel obrotowy). Solario podobnie jak Salvo będzie dostępny na rynku europejskim już wiosną tego roku.

Popularny wózek spacerowy Verona został wzbogacony o dodatkowe rozwiązanie chroniące dziecko podczas spaceru przed wiatrem, deszczem czy chłodem. Budka została przedłużona (budka XL) z możliwością regulacji poprzez zamek błyskawiczny. Do oferty wózków Verona zostały wprowadzone dodatkowo cztery nowe kolory.

Na targach również będzie można zobaczyć  Quarę czyli nowy wózek wielofunkcyjny, który zaskakuje nowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i zjawiskowym designem.  Nowy produkt pojawił się również w kategorii krzesełek do karmienia o nazwie Zefir. Cechą charakterystyczną jest wbudowana funkcja kołyski, która jest praktycznym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego dziecka.